japonca kursu  

Zero no Tsukaima Tanıtım

Anime inceleme: Zero no Tsukaima

İsim: Zero no Tsukaima

Tür:Komedi,Fantastik,Macera

Yapım yılı:2006

Bölüm Sayısı:13

Şu sıralar yayınlanmakta olan final sezonu ile dikkatleri bir kez daha çeken,benimde gayet başarılı bulduğum bir seri Zero no Tsukaima.

Kahramanımız Louise,Halkeginia adlı dünyada yaşayan bir büyücüdür.Ne yazık ki büyü yapmakta o kadar iyi değildir öyle ki ismi Zero(sıfır) Louise olarak anımaktadır.Ne zaman büyü yapmaya kalksa sonuç patlama olmaktadır.

Tristan Academy‘de ikinci sınıf öğrencisi olan Louise,bir büyücünün hayatındaki en önemli ritüellerden biri olan Familliar çağırma töreninde sonsuza kadar kendisine eşlik edecek yoldaşı olarak sıradan bir lise öğrencisi olan Saito‘yu çağırır.Bir kez çağırıldımı Familliar’ı geri yollama imkanı yoktur bu yüzden Louise’in Saito ile yaşamaya katlanması gerekmektedir.

İçine düştüğü durumu kavrayamayan Saito,gerek kırbaçlanma gerekse samanların arasında yatma gibi pek çok cezalandırmaya boyun eğmek zorunda kalmıştır.Sadece soyluların büyü yapabildiği bu dünyada ,görünüşe göre hiç bir elementle bağlantısı olmayan Sıfır Louise ile insan Saito’yu nasıl maceralar bekliyor?

Dozunda olduğu zaman ecchi ve harem ikilisini barındıran serileri izlemeye doyum olmuyor gerçekten. Zero no Tsukaima‘da hem fantastik  bir dünyayı hem de birbirinden eğlenceli ve aksiyon dolu olayları konu alan bir seri. Sıkılmadan izleyeceğinize eminim.

İyi seyirler:)

BENZER YAZILAR

0 responses on "Zero no Tsukaima Tanıtım"

Bir mesaj bırak