japonca kursu  

One Piece esprisi

Geçenlerde korsanfan’da bir konu açılmıştı. sevmediğiniz one piece karakterleri diye. adını hatırlayamadığım bir üye chooppa hakkında çok güzel bir espri yapmış. bilmeyenler için. choppa bir ren geyiğidir.

chopper

ahanda resmi. bu karakterimiz one piece dünyasında ADAM meyvesi yemiştir. bu sayde 2 ayağı üzerinde durabilmekte ve insanlar gibi konuşabilmektedir. ve bu karakter bir doktordur. övülmeyi falan sevmez..aslında bayılır beni övme falan der ama bi yandan da mutludur. biraz da saftır. öyleki saklanırken sadece kafasını nesnenin arkasına koyar geri kalan her yeri gözükür :D

neyse gelelim konumuza. forum üyesi choppa’ya olan uyuzluğunu şu cümleyle açıklamış:

“chopper bence sadece geyik amaçlı yaratılmıştır”

gece gece pc başında kahkaha atmama sebep olan müthiş bi espri :)

aynı konuda yorum yazmamıştım ama bende one piece’de brooku sevmem. brook yeniden dirilme meyvesi yiyerek hayata geri dönmüştür. ve ölümsüzdür. ama gereksiz bir karakter olduğunu düşünüyorum. ahanda resmi:

brook

müzisyendir aynı zamanda. bedeni artık iskelet halinegelince ruhu bedenine geri dönmüştür. bu yüzden yaşayan bir iskelettir. kılıç ustasıdır. ama o kadarda güçlü değildir. zaten bir vs’sini de görmüş değiliz doğru düzgün. anca denizci keser.. her 2 cümlesinden biri “kalbim acıyor, ahh ama benim bir kalbim yokki yohohoho” ,” ölmek istiyorum, ahh ama ben zaten ölüyüm yohohoho” gibi cümlelerdir. bıktık vallahi. animelerde zayıf karakter görmek istemiyoruz anlayın artık.

brook için son lafım: ölse de kurtulsak. ahh ama ölemezki yohohoho!

BENZER YAZILAR

6 responses on "One Piece esprisi"

  1. Berkay’in profil fotoğrafı

    külodunuzu görebilir miyim? yohoh yoh hohoh hoh ho.

  2. O espiriyi yapan benim.ichigo

  3. Chopper'i çok severim ben saf olması ve usopp'la muhabbetleri süper.

  4. ''ölsede kurtulsak ama ölemez ki yohohohoho'' bu espriyi beğendim :D

Bir mesaj bırak