japonca kursu  

Nana

Anime incelemeleri: Nana

Türü: Drama , Romantizm , Komedi , Müzik

Tanıtım:

Nana Komatsu’nun erkek arkadaşı Shoji, bir yıl önce güzel sanatlar akademisine girebilmek için Tokyo’ya gitmiş. Nana da, Shoji’nin yanına gidebilmek için işe girip para biriktirmeye başlamıştır. Aradan bir yıl geçer ve beklenen gün sonunda gelir. Nana’nın trene bindiğinde bulabildiği tek boş koltuk; Nana Osaki adında, kendinden tamamen farklı görünen bir kızın yanı olmuştur.

Tokyo’ya vardıklarında ayrılan iki Nana’nın yolu, ev ararken tekrar birleşir. 707 numaralı daire; kaderlerinin kesiştiği yer olur. Birbirinin zıttı bu iki arkadaş, Tokyo’da; aşk, kariyer ve hayata dair bir çok olay yaşarlar.

Benim yorumum :Aynı isimde iki genç kız,ancak ikiside farklı dünyaların insanı ve bir tesadüf üzerine ev arkadaşı oluyorlar.Her ikisinin hayatındada farklı gelişmeler ve farklı olaylar var ancak birlikte aynı evde mutlu bir şekilde yaşamayı sürdürüyorlar.

BENZER YAZILAR

10 Ekim 2010

1 responses on "Nana"

  1. Mükemmel bir animedir :) O kadar çok anime izledim hala ve tek favorim nana :)Yer yer güldürsede çok hüzünlendiğim bir anime… Mangakası rahatsızlanıp yarıda bıraktı. Bir çok fanı gibi bende bir an önce devamının gelmesini bekliyorum :)

Bir mesaj bırak