japonca kursu  

Mabushi Majo manga çeviri grubu

Grubumuz yoğunluk olarak shoujo manga dalında aktif rol oynayan ve geçmişi 2009’a uzanan bir çeviri grubudur. Mabushi Majo, scan ve çeviri kalitesine önem vererek, bu işi keyifle yapan ve birbirinden ayrı renklere sahip insanların ortak bir çatıda buluştuğu sıcak bir ortam olduğunu da rahatlıkla söyleyebiliriz.

Grup olarak severek okuduğumuz manga-manhwa’ların daha çok kitlelere ulaştırıp, hem mangakaları ülkemizde daha çok tanıtmak, hemde eğlenceli bir şeyler sunarak keyifli bir zaman dilimi geçirmelerini sağlamak…(ki takipçilerimizden aldığımız olumlu yorumlar üzerine doğru yolda ilerlediğimizi görebiliyoruz)

Shoujo yoğunlukta proje çıkarmaktayız denince, yalnızca bayanlara yönelik mangalar olduğu düşünülmesin. Yaoi, Josei, Shounen dalında mangalarımızda var elbette.
Son olarak, animelerinin de çok tutulduğu Skip Beat, Kaichou wa maid-sama!, Yamato Nadeshiko Shichi Henge, Nana, Pupa, Orange Marmelade gibi mangalarda dahil, hala devam etmekte olan 32 manganın çevirilerini yapmakta, manga arşivimizi her geçen gün yenileriyle artırmaktayız. Bunların yanı sıra One-shotlar ve tamamlanmış projelerimizde bloğumuzdan online okuma bölümünden okunabilir veya  alternatif seçeneklerle indirilebilir.
Blog ve Facebook adreslerimiz:

BENZER YAZILAR

1 responses on "Mabushi Majo manga çeviri grubu"

Bir mesaj bırak