japonca kursu  

learnihongo ve Japan-Fans dostluğu

Merhaba arkadaşlar..

bugün yeni bir site keşfettim inceledim beğendim ve üye oldum.. bu site aynı zamanda bizim forum sitemiz gibi birşey olacak. zira eski takipçilerimiz bilirler bizim forumumuz vardı. fakat daha sonra ben forumu kapattım. hali hazırda güzel bir forum bulmuşken gidip yeni bir forum açmanın manası yok.

korsanfan.com bizi destekleyen en büyük anime ve one piece türkiye fan sitesiydi.

şimdi de japon kültürü üzerine odaklanmış olan http://www.japan-fans.com

bizim destekçimiz ve tabiki bizim desteklediğimiz en büyük japon forum sitesi olacak an itibariyle. peki bu güzel forum sitesinde nelere yer var?

JAPONYADAN HABERLERİN ANINDA PORTALDAN OKUYUN

japan-fans’ın portal sayfası bulunmaktadır. bu sayede japonyadan animelerden müzik gruplarından japon filmlerinden haberleri blog tadında okuma şansına sahip olacaksınız. siz blog severler ve ben bloglayan olarak bu siteyi seçme sebebim de bu. portala ulaşmak için TIKLAYINIZ LÜTFEN.

RADYO DİNLEYİN

japan-fans üzerinden radyo dinlemek isterseniz hemen şimdi şuanda buraya tıklayabilirsiniz.

FORUM İÇERİĞİ

Çooook büyük bir forum içeriğine sahip. genel olarak bakıldığında japonya başlığı altında olmayanşey yok gibi. japonlar, japon sinema sanatçıları, şarkıcılar, senaristler, okullar, sporlar vs.. diye akıp giden uzayan bir liste karşımıza çıkıyor. bir tek tarık mengüç eksik :) taktım ben bugün romanlara :)

ayrıca çeşitli müzik grupları hakkında kategoriler de mevcut.

NARUTO

Naruto için ayrı bir bölüm açılmış. umarım başka animeler için de kategori açılır ileride.

geri kalanı kendiniz inceleyerek görün. herşeyi benden beklemeyin :) şimdiden iyi forumlar arkadaşlar.

BENZER YAZILAR

3 responses on "learnihongo ve Japan-Fans dostluğu"

  1. Güzel bir dostluk olacağına inanıyorum hepimiz için hayırlı olsun en kısa zamanda da japonca derslerine başlamayı umut ediyorum :)

Bir mesaj bırak