japonca kursu  

Hakkımızda

İletişim

japonca

LearNihongo ekibi olarak sizlere 2010 yılından beri aralıksız online ücretsiz Japonca eğitim imkanı sağlıyoruz. Kuruluş amacımız olan "oturduğumuz yerden" öğrenme anlayışını öğrencilerimize de aktarıyoruz. Toplumlarda ihtiyaç duyulan gelişim, yanında bir yabancı dili de zorunlu kılıyor. Fakat günümüzde gerek iş gerekse de eğitimden dolayı oluşan zaman darlığı bizlerin yeni bir şeyler öğrenmek için bir yerlere gitmemize engel oluyor. İşte bu yüzden LearNihongo sizlere oturduğunuz yerden eğitim imkanı sağlıyor.

İnternet sitemizdeki tüm derslerimizde metin dosyalarından, resimlerden, mp3'lerden ve videolardan faydalandık. Böylece hem okuyarak hem görerek, hem dineyerek hem de izleyerek daha kalıcı bir öğrenme yöntemi üzerinde çalıştık.

Günümüz Japonca dil bilgisi kitaplarının bir çoğu akademik seviyede bir anlatım diline sahip olduğu için anlatım konusunda sıkıntılar çıkmaktadır. LearNihongo  ise ayrıntılı grameri eğlenceli bir dille anlatmaktadır. Kurduğumuz her cümlede neyin ne olduğunu ve neden orada kullandığımızı söylüyoruz.

Gerek kitaplarımızda anlamadıkları yerler olsun gerekse de internet sitemiz üzerinden öğrenip de anlamadıkları yerlerde öğrencilerimize eşsiz bir destek imkanı sağladık.

Nasıl Çalışıyoruz?

LearNihongo kuruluşundan beri gönüllülük esası ile çalışmaktadır. Tüm yazarlarımız sizlere Japon kültürü, animeler, Japon mitolojisi, Japonyada hayat, manga tanıtımları, origami gibi çok sayıda kategoride yazılar yazarak sizlere öğrendiğiniz dilin kültürünü anlatmaktadır. Biz bir dili öğrenmek için o dilin kültürünü de tanımak gerektiğine inanıyoruz.
İşte bu sebeple elimizden geldiğince Japonya'ya gönül vermiş yazar alımları yapıyoruz. Eğer siz de ekibimizde yer almak istiyorsanız iletişim sayfamızdan bize ulaşın. Hem farklı bir deneyim kazanın hem de kendinizi anlatmanın keyfini yaşayın.

 

 

neyapar


  

banner1

Öğretici eğitim

Eğlenceli bir anlatım!

LearNihongo’nun başarısı gerçekten öğretici bir dile sahip olmasından kaynaklanıyor. Çoğu eserin akademik anlatımı yerine LearNihongo’nun eğlenceli anlatımı Japonca öğrenmeyi zevkli bir hale getirir.

banner2

Ayrıntılı anlatım

Akılda soru bırakmaz!

LearNihongo’nun başarısı anlatımı kadar içeriğinden de kaynaklanıyor. Anlatımlarını akılda soru bırakmayacak şekilde yapan LearNihongo, öğrencilerden gelen sorular ile dersleri sürekli anlaşılır halde tutmaktadır.

banner3

Multimedia eğitim

Daha etkili öğrenme yöntemi!

Her insanın öğrenme yönteminin farklı olduğunu düşünen LearNihongo, derslerde metinsel anlatımlarının yanında derslerini resimler, mp3 dosyaları ve videolar ile de desteklemektedir.

banner4

Online destek

Biz hep burdayız!

LearNihongo öğrencilerinin aklına bir şey takılması halinde online canlı destek sunarak gelen soruları cevaplar. Bu sayede öğrencinin geri kalmadan eğitimine devam etmesini sağlar.

learnihongo-iletisim-1


 

Cinius

facebook

instagram

youtube

learnihongomail

BİR MESAJ GÖNDERİN