japonca kursu  

En sinir olduğunuz anime karakteri

Hemen her animede vardır böyle bir karakter. ya tipini beğenmezsiniz, ya konuşmasını, ya kıyafetini, yada onu kıskanıpta uyuz olabilirsiniz. ama hiç biri naruto’daki sakura kadar insanı gıcık etmez. animeye başladığım günlerde ne işe yaradığını bir türlü anlayamadığım karakterdir. niye vardır hala anlayabilmiş değilim. 36 bölüm oldu bi icraat yok. durmadan sasuke kun,sasuke kun diye ciyak ciyak ortalıkta dolaşmıştır..ne zamana kadar ? teeee naruto shippuden’e kadar. orada da birtane akatsuki üyesini devirmiştir Allah razı olsun bişey yapabildğini göstermiştir. sonra? sil baştan! gene aynı sakura. sasuke kun sasuke kun! sasukeye aşıktır bu hatun. onun için ölür biter herşey olurdur.. sasukeninse umrunda değildir bu. yürü be koçum süründür kızı. gerçek hayatta alamadığımız intikamımızı animede adımıza sen alıyorsun..bilmeyenler için ahanda sakura chan:

 

bir diğer benzer ezik karakter ise. bleachten.adı inoue. buda aynı mantıkta bir kız. ichigoya aşık buda. gene güçsüz gene “ichigo ichigo ama ichigo çok çekti ichigo kun” diye cıyaklıyor. uzun bir yazı yazmak isterdim ama düşündükçe sinirim bozuluyor. ıyy dedim yani..

peki ya sizin sizin olduklarınız hangileri?

BENZER YAZILAR

37 responses on "En sinir olduğunuz anime karakteri"

 1. benim en sevdiğim anime karakteri itachi onu çooooooooooooook hemde çooooooooooooooook seviyorum

 2. Sakura, sebebi zaten belli. Eskiden Neji, FMAdan Scar, Amane Misa, bir de Yagami Light. Diğer animelerde başlarda olduğundan gıcık olduğum bir karakter yok.

 3. Rıdvan’in profil fotoğrafı

  Benim en sevmediğim karekter Misa Amane/Death Note. Bir insan ne kadar geri zekalı olabilir sorusunun cevabı gibi kendisi.L ve Light’a çok yardımı dokunsa da çok sinir bozucu bir karekter :)

 4. Goku’in profil fotoğrafı

  Sakura’ya yeterince yüklenilmiş zaten onu geçiyorum :) Dragon Ball Z de Chi Chi ve Vegeta beni deli ediyor. Gohan çok yetenekli bir dövüşçü olmasına rağmen Chi Chi onu sürekli ders çalışmaya zorluyor buna sinir oluyorum ve Vegeta’nın kendini beğenmişliği ve egosu yüzünden yaptığı hatalar beni deli ediyor :)

 5. Tiyes (ペイン)’in profil fotoğrafı

  yukarıdakilerde sakuraya püstürmüş :D :D :D
  konoha magazin ^^

 6. Tiyes (ペイン)’in profil fotoğrafı

  ahaha :D işte bu ya konu dediğin böle olur :D
  sakura: saske, saske inoue: kurasaki kurasaki, e hadi gelde dellenme…
  biraz düşünem listemi sonra aktarıcam buraya henüz daha kusmadım içimdekileri………………………..

  • Tiyes (ペイン)’in profil fotoğrafı

   başlayalım…
   -Chi chi (Dragon ball)
   -vivi (One piece)
   -karin (Naruto)
   -Omaeda (Bleach) =sen anca tıkın.=
   -Anri (Durarara) =derdini anlamadım.=
   -denetci (Deadman wonderland) =adını unuttum. aman iyi iyi=

   ——-Ağır suçlular——-

   -Shido (HOTD) =eli dursa ayağı durmuyo=
   -Suguo (Sword art online) ahhaaa işte geldik… senin hiç kızkardeşin falan yok mu???? gıcıkk…

 7. 11 eyes’teki Yuka karakteri masum kız tipinde, her işi altüst ediyor sinir bozucu..

 8. aslında çok var ama en fazla sakura :D aslında nami yide hiç sevmiyodum aşırı sinir olurdum ama onu sevmeye başladım biraz yinede

 9. kurasaki-kun demesi çok gıcık be :P ama ınoue yine önemli bir şekilde hayat kurtarıyor yine boşa dğeil hell’ci gibi şifacı rahip gibi bir şey sakura hiç bir şey yapmıyor :D :D

 10. 1 2

Bir mesaj bırak